GoPro MAX

GoPro MAX

od 179 Kč / den

CENÍK A REZERVACE
KE KAŽDÉ KAMEŘE NAVÍC ZDARMA

příslušenství příslušenství příslušenství příslušenství příslušenství příslušenství příslušenství příslušenství příslušenství

Ke kameře dostanete 2x 64GB paměťovou kartu, duální nabíječku, ruční plovoucí držák, odolný obal, červený filtr, náhradní sklo kamery a cestovní box do kterého všechno dáte.Naše kamery jsou pojištěné proti poškození!

Jako jediná půjčovna v Česku máme naše kamery pojištěné! Při poškození kamery platíte pouze domluvenou spoluúčast.

Pro koho je GoPro půjčovna určená?

Možnost zapůjčení akční kamery GoPro využívají především klienti, kteří nemají pro své potřeby celoroční využití a proto uvítají možnost krátkodobého pronájmu. Náklady na pořízení kamery včetně kompletního příslušenství, které je samozřejmě v ceně, přesahují 20 tisíc korun. Pořizovat tuto kameru kvůli pár dnem v roce je tak finančně nezajímavé. V naši půjčovně Vám ji půjčíme za zlomek ceny.

Ty nejlepší vzpomínky z Vaší dovolené!

S akční kamerou GoPro HERO 7, GoPro HERO 8 a GoPro MAX máte záruku nejvyšší kvality natočených videí i pořízených fotografií nejen z Vaši dovolené!

Máte zájem o zapůjčení kamery nebo chcete poslat nezávaznou poptávku?

Můžete se na nás samozřejmě obrátit telefonicky, případně využijte náš nezávazný poptávkový formulář. Běžně reagujeme do 10 minut!


advokátní kancelář Praha
Právní servis tohoto projektu zajišťuje advokátní kancelář paní JUDr. Evy Winklerové.