GoPro půjčovna v Plzni

Hledáte půjčovnu akčních kamer GoPro v Plzni s osobním odběrem, ale žádná Vám nevyhovuje? Nevadí! Kameru včetně bohatého příslušenství Vám do Plzně rádi pošleme.


#1 Nejvýhodnější ceny

V poměru nabízených služeb k cenové nabídce jsme nejvýhodnější na trhu. Už od 119 Kč za den u nás máte kompletní vybavení na dovolenou včetně pojištění proti poškození!

#2 Příslušenství ZDARMA

Jako první jsme v České republice začali nabízet bohaté příslušenství úplně zdarma. Dostanete od nás 2 paměťové karty (2x 64GB), odolný obal SUIPER SUIT, 2 baterie, duální nabíječku, plovací držák, náhradní čočku kamery, nalepovací držáky, filtrační sklo, klips (např. pro upevnění na batoh) a to vše v cestovním obale.

#3 Pojištění proti poškození

Jako jediná půjčovna v Česku máme naše vybavení pojištěné! I kdyby vám kamera spadla a došlo k neopravitelnému poškození, zaplatíte pouze domluvenou spoluúčast! A oděrky vážně neřešíme!

#4 Osobní přístup

Nejsme jen obyčejná půjčovna. Rádi vám pomůžeme s nastavením kamery, odpovíme na všechny vaše dotazy nebo dáme pár užitečných rad, jak natáčet. Stačí se podívat na recenze našich klientů, kteří byli s našimi službami vždy spokojeni!

#5 Doručení i vyzvednutí v Plzni

Kameru vám doručíme i vyzvedneme kurýrní službou PPL. Nemusíte se o nic starat! Jednodušší to být nemůže. Je jen na vás jestli vám balíček pošleme domů nebo do práce.