Hledáte akci, slevu nebo slevový kód na GoPro kameru?

GoPro za nejlepší cenu!

Hledáte obchod, kde koupit akční kameru GoPro za nejlevnější cenu? Zkusíme vám na této stránce poradit, jak ušetřit co nejvíce peněz. Aktuální cenu nejnovějšího modelu GoPro HERO 10 můžete najít přímo na e-shopu Alza.cz

Dnes (31. března 2022) stojí 11 990 Kč, což je oproti běžné ceně 13 990 Kč příjemná.

Touto cenou to však nekončí, ale teprve začíná! Budete totiž potřebovat řadu dalšího vybavení, za které zaplatíte další tisíce korun.

Ruční držák

Pokud si kameru nechcete nalepit na helmu, budete ji muset připevnit na nějaký držák. Nejlepší univerzální držák, který využijete ve vodě, ale i na souši je GoPro The Handler. Zaplatíte za něj 849 Kč. Když budete mít slevu, možná ho seženete i levněji. Aktuální cenu najdete na tomto odkazu.

Paměťové karty

Na paměťových kartách nikdy nešetřete! Ani kdybyste sehnali slevový kód s 50% slevou! To však neznamená, že nemůžete narazit na příjemnou akci, ve které je seženete levněji. Pokud hledáte ověřené paměťové karty, se kterými nebude mít GoPro kamera problém, vybírejte výhradně z těchto dvou.

SanDisk MicroSDXC 64GB Extreme Pro a pokud potřebujete více místa, je pak k dispozici 128GB verze. Osobně doporučujeme mít z bezpečnostních důvodů karty 2. Těžko budete na dovolené shánět paměťovou kartu, která bude kompatibilní.

Odolný obal

Pokud chcete eliminovat riziko poškození kamery a neplánujete si dokupovat pojištění, koukněte se po odolném obalu. Ze svých zkušeností vám nemůžeme doporučit nic jiného, než originální GoPro Protective Housing, za který běžně zaplatíte 1 690 Kč. Při troše štěstí o něco méně.

Tento obal navíc budete potřebovat v případě, že se chystáte potápět. Samotná kamera sice vydrží hloubku až 10 metrů, s obalem zvýšíte odolnost do 60 metrů a navíc na obal připevníte červený filtr, který najdete v sadě od firmy PolarPro za cenu přibližně 1 499 Kč.

Duální nabíječka s druhou baterií

Pokud nenarazíte na velkou slevovou akci, dostanete v základu pouze jednu baterii a to je opravdu málo. Minimálně budete potřebovat baterie dvě. Pro pohdolné nabíjení využijte originální duální nabíječku (jinak nabíjíte po jedné přes kameru), se kterou dostanete i druhou baterii. Běžná cena je kolem 1 490 Kč, ale při troše štěstí můžete narazit i na zajímavou slevu.

Pokud byste si chtěli přikoupit i další baterii, můžete si ji koupit samostatně. Originální baterie pro GoPro HERO10 stojí běžně okolo 699 Kč. Pro aktuální cenu stačí kliknout na uvedený odkaz.

Náhradní krytka čočky

Nikdy nevíte, kdy vám kamera nešikovně vypadne z ruky, ale jedno víte jistě. Stane se to v nejméně potřebný moment. Třebaže budete na dovolené a v okolí nebude žádný GoPro obchod. I proto doporučujeme koupit 2 paměťové karty, mít minimálně 2 baterie a samozřejmě i náhradní krytku čočky. Stojí běžně kolem 590 Kč, ale opravdu nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit. Představte si situaci, že vám druhý den vaší dovolené kamera spadne a před vámi je dalších několik dní, během kterých však nemůžete kameru používat, protože jste "ušetřili" 590 Kč.

Cestovní box

Začíná to kamerou a končí to hromadou dalšího příslušenství. Kam s tím? Do cestovního boxu. Výhodou tohoto obalu je, že si můžete vnitřní část poskládat podle svých potřeb. Originální cestovní box od GoPro vychází kolem 1590 Kč. V akci ho seženete za lepší cenu.

Další příslušenství

Výše uvedený seznam příslušenství patří mezi úplný základ. Když si to spočítáte, cena se blíží částce 20 000 Kč a to není rozhodně málo. Co se vám může hodit dál? To záleží na aktivitě, při které plánujete akční kameru využít. Snowboarding? Kolo? Určitě se bude hodit hrudní držák, za který zaplatíte něco kolem 990 Kč. Při dalších aktivitách můžete využít například čelenku, rozkládací nebo roztahovací selfie tyče. Při natáčení časosběrů se může hodit GoPro Shorty, případně při využití stativu budete potřebovat redukci. Pro automobilové závodníky se bude hodit přísavka na sklo, která vydrží i rychlost přesahující 200 kilometrů v hodině. Je toho opravdu hodně, co si můžete koupit.

Stojí to hodně peněz?

Pokud máte pro akční kameru GoPro opravdové využití a nepotřebujete ji 2x za rok, určitě si kameru pořiďte. Z kvality záběrů budete jednoznačně nadšení. Pokud však kameru využijete opravdu pouze jednou nebo dvakrát do roka, popřemýšlejte nad zapůjčením. Naše GoPro půjčovna vám nabízí kompletní vybavení za zlomek ceny. Zkuste si nezávazně spočítat cenu nájmu nejnovějšího modelu GoPro HERO10 a třeba zjistíte, že si raději kameru 2x do roka půjčíte.

Nevíte si s něčím rady?

Pro klienty naší GoPro půjčovny jsme k dispozici po celou dobu pronájmu. Můžete nám napsat nebo zavolat na číslo +420 736 458 433, na našem Facebooku nebo klidně přímo přes Livechat na tomto webu (vpravo dole). Rádi vám pomůžeme.