GoPro příslušenství

Ke každé kameře (HERO7, HERO8 i MAX) od nás dostanete ZDARMA bohaté příslušenství.
Postupně jsme na přání klientů pořídili taky další příslušenství, které si můžete zapůjčit za poplatek.

GoPro handler

Ruční držák GoPro Handler

HERO7 HERO8 MAX

ZDARMA

S tímto plovacím držákem máte jistotu, že kameru při šnorchlování nebo potápění neutopíte. Navíc se Vám bude hodit i při turistice, běhu nebo třeba lyžování. Jeho využití je tak nejenom ve vodě, ale i na souši.

paměťové karty GoPro

2x 64GB paměťové karty

HERO7 HERO8 MAX

ZDARMA

Ke kameře dostanete 2x paměťovou kartu o kapacitě 64GB. Při doporučené kvalitě videa 2.7k nahrajete na obě karty 4 hodiny záběrů, případně nespočet fotek. Používané karty jsou schválené firmou GoPro!

Cestovní box

Cestovní box

HERO7 HERO8 MAX

ZDARMA

Kameru včetně příslušenství vám předáme nebo pošleme v cestovním boxu. V něm najdete kromě úložného prostoru také uzavíratelnou taštičku s vnitřními kapsami pro drobnější příslušenství.

Duální nabíječka GoPro

Duální nabíječka

HERO7 HERO8 MAX

ZDARMA

Pro pohodlné nabíjení dostanete ke kameře duální nabíječku, pomoci které nabijete současně 2 baterie. Žádné otravné nabíjení přes kameru, takže zatímco budete natáčet můžete dobíjet vybité baterie přes powerbanku.

GoPro baterie

2x baterie

HERO7 HERO8 MAX

ZDARMA

Jedna baterie je opravdu málo, proto vám dáme ZDARMA 2. Až první vybijete, použijete druhou baterii a tu vybitou nabijete v duální nabíječce přes powerbanku. Počítejte s výdrží kolem hodiny. V zimě o něco méně.

GoPro Housing

Odolný obal

HERO7 HERO8

ZDARMA

Bez tohoto obalu jsou kamery vodotěsné do 10 metrů. Tento housing využijete při potápění do 60 metrů, případně doporučujeme u extrémních sportů (motokros, sjezd,..) kdy ochráníte kameru před poškozením.

GoPro sklo čočky kamery

Náhradní krytka čočky

HERO7

ZDARMA

Pouze u GoPro HERO7 Black můžete v případě poškození (prasknutí nebo poškrábání) jednoduše vyměnit krytku čočky. Abyste si nekazili touto nepříjemností dovolenou, najdete náhradní čočku v našem setu.

GoPro filtr červený

Červené filtrační sklo

HERO7 HERO8

ZDARMA

Pokud si půjčíte GoPro HERO7 Black nebo HERO8 Black, dostanete ke kameře červené filtrační sklo, které nasadíte na housing (odolný obal). Slouží ke korekci barev ve vyšších hloubkách kam "nedosáhne" sluníčko.

GoPro lepící držáky

Nalepovací držáky

HERO7 HERO8 MAX

ZDARMA

V cestovním boxu, přesněji v taštičce najdete jeden plochý a jeden zahnutý nalepovací držák. Držák nalepíte například na helmu nebo lyže, abyste mohli pořizovat záběry z různých úhlů. Při požádání přidáme další.

GoPro hrudní držák

Hrudní držák

HERO7 HERO8 MAX

+ 200 Kč   navíc po dobu pronájmu

S tímto originálním držákem GoPro Chesty budou vaše záběry z lyžování, sjezdu na kole nebo jiných aktivit o dost zajímavější. Držák je samozřejmě lehce nastavitelný a je použitelný pro všechny druhy kamer.

Dome port

Dome port

HERO7

+ 350 Kč   navíc po dobu pronájmu

Půlka záběru pod vodou a druhá půlka nad vodou. S tímto dome portem získáte fotky, které jinak neuděláte. Jiné využití sice nenajdete, ale i přesto jste si o něj řekli a stal se jedním z nejoblíbenějších příslušenství.

GoPro Shorty

Mini selfie tyč (stativ)

HERO7 HERO8 MAX

+ 150 Kč   navíc po dobu pronájmu

Hledáte selfie tyč, která není velká a přesto vám "prodlouží" o nějaký ten centrimetr vaši ruku? Půjčte si navíc GoPro shorty! Díky své konstrukci ji můžete využít také jako stativ při natáčení oblíbených časosběrů.

GoPro čelenka

GoPro čelenka

HERO7 HERO8

+ 150 Kč   navíc po dobu pronájmu

Při situacích, kdy nechcete používat helmu a přitom potřebujete záběry z vaší hlavy využijete originální GoPro čelenku, kterou jsme pořizovali pro natáčení promo videa tenisové školy.

GoPro baterie

+1  baterie navíc

HERO7 HERO8 MAX

+ 150 Kč   navíc po dobu pronájmu

U moře, respektive v teplém počasí si vystačíte se 2 bateriemi, které od nás dostanete ZDARMA. Při nízkých teplotách (zima) však výdrž klesne a proto vám doporučujeme střídat 3 baterie.

GoPro Selfie tyč MAX GRIP

Selfie tyč MAX GRIP (stativ)

HERO7 HERO8 MAX

+ 250 Kč   navíc po dobu pronájmu

Tato stavitelná selfie tyč je určená především pro kameru GoPro MAX a její dokonalé 360° záběry. Kromě toho ji můžete využít taky jako dlouhou selfie tyč a stativ. GoPro MAX můžete samozřejme upevnit i na helmu.

GoPro klips

Klips pro upevnění kamery

HERO7 HERO8 MAX

+ 30 Kč   navíc po dobu pronájmu

Chcete kameru připevnit na váš batoh, popruhy nebo kamkoli jen to jde? Půjčíme vám za symbolický poplatek skřipec, který je navíc díky kloubu otočný o 360°.

GoPro redukce na stativ

GoPro redukce na běžný stativ

HERO7 HERO8 MAX

+ 30 Kč   navíc po dobu pronájmu

Chcete natočit časosběr ze západu slunce, ale hledáte způsob jak umístit kameru na váš foto stativ? Právě jste našli řešení, díky kterému to nebude problém.

Informace k příslušenství ke kamerám GoPro

Příslušenství je možné zapůjčit pouze společně s kamerou a proto ho samostatně NEpůjčujeme. Děkujeme za pochopení.

Náš tip: Nejčastější dotazy našich klientů.

Připravili jsme si pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy od našich klientů.