Závazná rezervace

Proč je potřeba provést závaznou rezervaci?

Představte si situaci, kdy si u nás někdo zarezervuje měsíc dopředu kameru na 3 týdny a nakonec nám den před předáním napíše SMS, že o kameru už zájem nemá. My jsme měli po celou dobu kameru zablokovanou a ostatní klienty, kteří měli zájem ve stejném termínu, museli odmítat. Ve výsledku nám pak ležela kamera ve skříni. Bohužel tyto situace nastaly a proto jsme zavedli závazné rezervace.

Jak provést závaznou rezervaci?

Stačí složit rezervační zálohu ve výši 1 000 Kč na některý z našich bankovních účtů.

Na výběr máte tyto banky:

AirBank: 1219511010/3030

Česká spořitelna: 2588434123/0800

ČSOB: 273570180/0300

FIO: 2700148953/2010

VARIABILNÍ SYMBOL uveďte vaše telefonní číslo.

Logo AirBank Logo ČS Logo ČSOB Logo FIO

Dostanete potvrzení o závazné rezervaci?

Samozřejmě, po připsání částky na náš účet dostanete potvrzení SMS zprávou a do e-mailu pošleme rekapitulaci vaší rezervace.

Máte z placení zálohy obavu?

Dnešní doba si žádá maximální opatrnost, každopádně se není čeho bát. Že nejsme podvodníci zjistíte na našem Facebooku kde najdete také hodnocení našich klientů. Firemní profil včetně recenzí máme také na Google.com. Pokud dáváte přednost osobnímu předání, můžeme se po předchozí domluvě potkat osobně v Praze.

Storno podmínky

Od počátku přistupujeme ke každému klientovi individuálně (věříme, že to oceníte) a případně stornování řešíme podle dané situace. Chceme si naše klienty udržet a proto nemáme problém vrátit celou zálohu. Pokud tomu však jiné okolnosti nedovolují, vrácení rezervační zálohy negarantujeme. Vždy s vámi budeme jednat otevřeně.